WYBIERZ RODZAJ ZAJĘĆ

Oferta

Przygotowaliśmy dla Państwa różnorodne kursy, wśród których każdy może znaleźć coś dla siebie. Kursy te oparte są zarówno na zasadzie standardowej pracy z podręcznikiem, jak i specjalnie stworzonych przez nas programach do nauki języka angielskiego. Ponadto dla Państwa wygody, oferujemy kursy indywidualne, grupowe oraz prowadzone online (indywidualnie i grupowo). Decydując się na zajęcia indywidualne, mogą Państwo skorzystać z oferowanych przez nas, gotowych kursów, lub też wynająć lektora do pracy z uczniem na podstawie programu przygotowywanego na bieżąco (korepetycje).

Chcesz dowiedzieć się jaki jest Twój poziom językowy?

Sprawdź się! 

Kursy dla dzieci

KINDERGARTEN FUN
To kurs przygotowany z myślą o najmłodszych dzieciach. Opiera się na wprowadzeniu dzieci w świat jęyka nangielskiego poprzez zabawy.

KURS STANDARDOWY
Kurs języka angielskiego dla dzieci starszych, który może mieć dwie formy: pierwsza uzupełnia i powtarza materiał szkolny poprzez większą ilość ćwiczeń, a druga rozwijająca, która wprowadza uczniów na wyższy poziom zaawansowania niż mają ich rówieśnicy. W każdym przypadku największy nacisk kładziemy na umiejętności językowe, które można wykorzystać w praktyce, a nie tylko w szkole. Ten typ kursu szczególnie polecamy uczniom, którzy chcą podnieść swoje wyniki w nauce oraz umiejętności językowe..

COMMUNICATION ROCKS!
Kurs języka angielskiego opracowany tak, aby uczniowie klas 4-6 opanowali najważniejsze umiejętności życia codziennego, czyli mówienie oraz słuchanie. Kurs ten nie jest oparty na rozwiązywaniu zadań w książkach, a na aktywnym wykorzystaniu języka poprzez mini rozmówki, naturalny język mówiony, gry w parach oraz grupach. "Communication Rocks!" przeznaczony jest dla wszystkich uczniów klas 4-6, bez względu na poziom szkolny. Stanowi on idealne uzupełnienie każdego innego kursu lub może stanowić pełny kurs komunikacyjny.

Do każdego kursu uczniowie otrzymują materiały edukacyjne

Kursy dla młodzieży

KURS STANDARDOWY
Kurs ten ma na celu podniesienie poziomu lub uzupełnienie materiału szkolnego. Bazuje na podręcznikach i stopniowo wprowadza w egzamin gimnazjalny, ósmoklasisty lub maturalny, zapewniając komfort zdobywania wiedzy w odpowiednim tempie. Ponadto, kurs zapewnia rozwój wszystkich umiejętności językowych potrzebnych w sprawnym operowaniu językiem angielskim. Kurs ten polecany jest uczniom, którzy chcą podnieść stopnie oraz wzbogacić swoją wiedzę, a także spokojnie przygotować się do egzaminów.

KURS PRZYGOTOWJĄCY DO EGZAMINU GIMNAZJALNEGO/ÓSMOKLASISTY/MATURALNEGO
Intensywny kurs języka angielskiego, który uczy strategii oraz pułapek egzaminacyjnych, powtarzając, utrwalając oraz uzupełniając materiał egzaminacyjny. Kurs polecany jest dla uczniów, którym zależy na wysokim wyniku z egzaminu i zdobyciu wiedzy pozwalającej na sprawne posługiwanie się językiem angielskim.

COMMUNICATION ROCKS!
To kurs języka angielskiego przygotowany pod kątem najważniejszych umiejętności językowych, czyli mówienie i słuchanie. Kurs ten nie opiera się na pracy z książką, a aktywnym i praktycznym wykorzystaniu języka angielskiego poprzez dialogi, pracę w grupach, debaty, wywiady, itp. Kurs ten polecany jest uczniom, którym zależy na komunikatywnej znajomości języka angielskiego oraz stanowi idealne uzupełnienie każdego innego kursu.

PERFECT ENGLISH
Kurs przeznaczony dla tych uczniów, którzy chcą rozwijać się szybciej niż ich rówieśnicy. Zajęcia rozwijają wszystkie umiejętności, ze szczególnym naciskiem na komunikację profesjonalną, tj. negocjacje, dyskusje, korespondencja (CV, listy motywacyjne, maile do firm i instytucji), czytanie książek i prasy oraz wiele innych aspektów potrzebnych do posługiwania się językiem na wyższym poziomie.

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DOE EGZAMINÓW JĘZYKOWYCH (FCE, CAE, TELC, etc) Do każdego kursu uczniowie otrzymują materiały edukacyjne

Kursy dla dorosłych

   

KURS STANDARDOWY
Kurs uczący języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, w tempie dostosowanym do poziomu grupy. Zajęcia oparte są przede wszystkim na mówieniu oraz słuchaniu, ograniczając gramatykę do niezbędnego minimum. Kurs może być uzupełniony o elementy języka angielskiego biznesowego.

   

BUSINESS ENGLISH
Kurs uczący angielskiego wymaganego w pracy, który pozwala na sprawną ustną oraz pisemną komunikację z obcokrajowcami. Zajęcia te polecane są szczególnie tym, którzy współpracują lub planują podjąć współpracę z firmami lub klientami z innych krajów.

   

MAMO, POMÓŻ MI!
Kurs dla rodziców młodszych uczniów szkoły podstawowej, który został specjalnie opracowany tak, aby rodzic mógł pomóc dziecku rozwiązać lub sprawdzić zadanie domowe, lub też powtórzyć do sprawdzianu., dzięki czemu dziecko nie potrzebuje korepetycji. Ponadto, rodzic sam uczy się podstawowego języka angielskiego przydatnego w życiu codziennym. Kurs ten polecany jest tym rodzicom, którzy chcą sami znać język oraz pomagać dziecku bez względu na to, czy dziecko uczęszcza na dodatkowe zajęcia z angielskiego, czy nie.

   

KURSY SPECJALISTYCZNE
Kursy dla wszystkich tych, którym potrzebny jest angielski w określonej dziedzinie, np. medycynie, transporcie, marketingu.

   

KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DOE EGZAMINÓW JĘZYKOWYCH (FCE, CAE, TELC, etc) Do każdego kursu uczniowie otrzymują materiały edukacyjne.

Kursy indywidualne 

Każdy kurs może być zrealizowany na zajęciach indywidualnych.
Uwzględniając potrzeby każdego ucznia, kursy mogą na bieżąco być modyfikowane tak, aby osiągnąć zamierzony cel w dowolnym, wygodnym dla każdego momencie. Materiały edukacyjne są również wliczone w cenę.

Mobirise

Po zakończeniu kursu, każdy uczeń może otrzymać certyfikat z opisem poziomu i umiejętności w języku polskim i angielskim!
Młodsi uczniowie otrzymują dyplomik wraz z upominkiem!

Ponadto oferujemy:

  tłumaczenia polsko-angielskie i angielsko-polskie
Polski dla obcokrajowców

MINI-KOREPETYCJE ONLINE

Dla naszych kursantów rabat 50%!

Stworzone przez naszą kierownik metodyczną, mgr Joannę Rąba, zadania i gry online do
podręcznika Brainy, przygotowujące do sprawdzianów i kartkówek.
Kliknij poniżej, żeby poznać szczegóły oferty!

ZAJĘCIA DODATKOWE

zajęcia specjalistyczne z  


Serdecznie zapraszamy na:

- diagnozę oraz terapię logopedyczną i neurologopedyczną,
- konsultacje oraz wsparcie psychologiczne dla dzieci, młodzieży i
dorosłych,
- konsultację dotyczące prawidłowego rozwoju dziecka.
Więcej informacji oraz termin spotkania można uzyskać
pod nr telefonu 602 -862 -845
Miejsce spotkania: Bielsko-Biała, ul. Janowicka 11 (szkoła Oxbridge)


Zapraszamy :D


Jeśli chcecie Państwo wiedzieć czy rozwój Waszego dziecka przebiega prawidłowo, kiedy widzicie lub otrzymujecie sygnały od bliskich osób, że z dzieckiem coś się dzieje, a nie potraficie tego nazwać zapraszamy na indywidualne konsultacje z Anną Wala-Bałucką terapeutą i diagnostą zaburzeń integracji sensorycznej, logopedą, neurologopedą, pedagogiem specjalnym. W trakcie trwania konsultacji zostaną sprawdzone następujące sfery rozwoju:

- komunikowanie się i mowę,

- rozwój motoryki małej i dużej,

- spostrzeganie wzrokowe i koordynację wzrokowo - ruchową,

- emocje i relację społeczne,

- lateralizację,

- umiejętności przedszkolne i szkolne.

Więcej informacji oraz termin spotkania można uzyskać pod nr telefonu

602 -862 -845

Miejsce spotkania: Bielsko-Biała, ul. Janowicka 11 (szkoła Oxbridge)

zajęcia artystyczne

  • szczegóły wkrótce

© Copyright 2017 Oxbridge - All Rights Reserved

Mobirise page builder - Try it