O Nas

Jesteśmy młodą, aczkolwiek doświadczoną kadrą nauczycieli i lektorów. Bardzo dobrze znamy potrzeby rynku oraz uczniów, które zmieniają się tak szybko. Nie każdy nauczyciel nadąża za tymi zmianami - My tak. Dlaczego? Wyróżnia nas nie tylko pasja i zaangażowanie. My wiemy, że dzięki nam życie wielu osób może zmienić się na lepsze! W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych jest niemal obowiązkiem (dla wielu nieprzyjemnym), a nasze zajęcia sprawią, że obowiązek stanie się przyjemnością. To właśnie to wyróżnia nas na tle konkurencji.

Zapewniamy wszechstronnie wykształconą kadrę, która ciągle się rozwija!!!

Nasi lektorzy to specjaliści językowi, którzy znają język angielski od podszewki. Dzięki temu większość naszych metod nauczania różni się od pozostałych. Każdy czuje się na zajęciach swobodnie! Każdorazowo dopasowujemy metody pracy do problemów i potrzeb naszych uczniów! Pomimo, że posiadamy pełne kwalifikacje, ciągle się doszkalamy!

Nie uczysz się tylko z jednym lektorem, ale z kilkoma naraz!!!

Oprócz tego, że każdy z nas jest świetnie wykwalifikowany, każdy ma swoje dziedziny wiedzy, w których jest lepszy od innych. Dlatego raz na kilka zajęć nasi lektorzy jednorazowo wymieniają się, dając Państwu możliwość skorzystania z wszystkich naszych najmocniejszych stron. Dodatkowo przyzwyczajacie się do różnych akcentów, zwiększając swoje umiejętności słuchania ze zrozumieniem!

Materiały edukacyjne
w cenie!!!

Każdy uczeń jest inny. Nie tylko ze względu na wiek czy cel nauki, ale także umiejętności przyswajania wiedzy. Dlatego dobieramy materiały dla każdego ucznia/grupy osobno i korzystamy z różnych źródeł, żeby każdy miał taki pakiet, który może wykorzystać np. do powtórek nawet, gdy już zakończy swój kurs.

Zajęcia możesz mieć gdzie tylko chcesz!!!

Bez względu na to, czy zajęcia mają odbywać się we własnym domu, w pracy czy na neutralnym gruncie, spełniamy Państwa wymagania. Dojeżdżamy do domu, biura, sali konferencyjnej oraz organizujemy zajęcia w naszej sali lekcyjnej! 

Prowadzimy lekcje również w wirtualnej klasie!!!

Jeśli chcesz siedzieć wygodnie w domu, nie przejmować się przyjmowaniem gości i dodatkowo zaoszczędzić, zapisz się na wideo lekcje online. Pogoda, problem z dojazdem i dodatkowy czas na dojazd już nie będą Cię dotyczyły, a wspólne lekcje z kuzynką/kuzynem czy znajomą/znajomym z drugiej części Polski nie będą już żadną przeszkodą!

Dajemy Państwu możliwość lekcji międzynarodowych!!!

Młodsi uczniowie uczęszczają na konkursy ze znajomości języka angielskiego, na których poznają swoich rówieśników z innych krajów. Na konkursach posługujemy się tylko językiem angielskim. Daje to szansę nie tylko na praktyczne zastosowanie języka obcego, ale także pozwala poznać inne kultury. Dodatkową nagrodą jest poznanie nowych, obcojęzycznych przyjaciół, z którymi uczniowie mogą prowadzić korespondencję. Starsi uczniowie mogą próbować swoich sił na wyższym poziomie, wykorzystując znajomość języka codziennego oraz wziąć udział w debatach i dyskusjach w języku angielskim.

Poznaj naszych lektorów 

i dowiedz się kim tak naprawdę jesteśmy!

Joanna 

Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na filologii angielskiej. Jestem lektorem z wieloletnim doświadczeniem. Nauczanie to moja pasja, którą realizuję z największym zaangażowaniem.

Karolina

Jestem absolwentką studiów na kierunku filologia angielska oraz edukacja wczesnoszkolna z językiem angielskim. Praca zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi sprawia mi niesamowitą satysfakcję oraz zmusza mnie do ciągłego rozwoju.

Aneta 

Jestem nauczycielem z 12-letnim stażem, Uwielbiam swoją pracę i swoich uczniów. Moim celem jest sprawić, aby dzieci i młodzież pokochały język angielski, a dorośli znajdowali satysfakcję z nauki.


© Copyright 2017 Oxbridge - All Rights Reserved

Created with Mobirise