free site design templates

Dni wolne od zajęć w roku szkolnym 2019/2020

Regularne zajęcia nie będą prowadzone w dniach:

1.11.2019; 11.11.2019; 6.01.2020; 1.05.2020; 11.06.2020
24.12.2019-1.01.2020-przerwa świąteczna

13.01.2020-26.01.2020-ferie zimowe
10.04.2020-13.04.2020-przerwa świąteczna
1.07.2020-31.082020-przerwa wakacyjna


W pozostałe dni zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem.
W czasie przerw świątecznych oraz ferii zimowych można umówić się na zajęcia dodatkowe!

MINI-KOREPETYCJE ONLINE

Dla naszych kursantów rabat 50%!

Stworzone przez naszą kierownik metodyczną, mgr Joannę Rąba, zadania i gry online do
podręcznika Brainy, przygotowujące do sprawdzianów i kartkówek.
Kliknij poniżej, żeby poznać szczegóły oferty!

Dyżury lektorów

Wpisz imię lektora lub datę, aby znaleźć dogodny termin. Każdy lektor ma dyżur w jedną sobotę miesiąca. Pamiętaj, że należy skontatować się z prowadzącym lub kierownikiem kursu, w celu potwierdzenia terminu i obecności!

IMIĘDATAGODZINY
Karolina30.11.20198.00-14.00
Ewelina1.08.20198.00-14.00
Aneta16.11.20198.00-14.00
Joanna11.2019 do ustalenia8.00-14.00
Joanna12.2019 do ustalenia8.00-14.00
Joanna01.2020 do ustalenia8.00-14.00
Joanna02.2020 do ustalenia8.00-14.00
Joanna03.2019 do ustalenia8.00-14.00
Joanna04.2020 do ustalenia8.00-14.00
Joanna05.2020 do ustalenia8.00-14.00
Joanna06.2020 do ustalenia8.00-14.00
Karolina21.12.20198.00-14.00
Karolina18.01.20208.00-14.00
Aneta7.12.20198.00-14.00
Aneta11.01.20208.00-14.00
Aneta1.02.20208.00-14.00
Aneta7.03.20208.00-14.00
Aneta4.04.20208.00-14.00
Aneta9.05.20208.00-14.00
Aneta6.06.20208.00-14.00
Prezentacja danych odfiltrowanych z całości

Harmonogram 2019/2020

Mobirise

© Copyright 2017 Oxbridge - All Rights Reserved